Endüstriler \ Finans ve Sigorta

2001 küresel krizinin ardından Türkiye’de önemli bir dönüşüme sahne olan Türk Bankacılık sektörü, yeni düzenlemeler eşliğinde kavuştuğu sağlam altyapı sayesinde bugün dünyada örnek gösterilen bir model halini aldı. Başarılı risk yönetimi, güçlü teknolojik altyapısı, kaliteli insan kaynağı ve müşteri ihtiyaçlarına odaklanan hizmet yapısı ile Türk bankacılık sektörü, ülkemizin ekonomik gelişiminin sürdürülebilirliğinde kilit rollerden birini oynuyor.

Finans sektörünün bankalar dışındaki diğer aktörleri olan Faktoring, Finansal Kiralama ya da Özel Finansman Şirketleri de sistem içindeki paylarını her geçen gün artırıyor; özellikle ekonominin dinamosu konumundaki KOBİ’lerin finansal sisteme entegrasyonunda önemli bir görev üstleniyorlar. Bunun yanı sıra, toplumsal bilincin de artması ile giderek güçlenen Sigorta sektörü, özellikle güçlü yabancı oyuncuların da pazara girmesi ile etki alanını genişletiyor.

Bersay olarak, gerek finans ve sigorta sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemiz, gerekse ülkemizde son 10 yılda gerçekleşen en önemli halka arz, özelleştirme, birleşme-satın alma projelerinde sunduğumuz danışmanlık hizmetlerinden elde ettiğimiz derin birikimle,‘iş’in ehli’ olarak, portföyümüzdeki çok değerli markalara hizmet sunmayı sürdürüyoruz.

Daha fazla bilgi için lütfen info@bersay.com.tr adresine ulaşınız.